Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. dowiedz się więcej.

Dyrektor placówki

Zdjęcie

Aleksandra Bukowska

Tel: 662093782

Licencja pośrednika nr 24395

O placówce

Jestem pośrednikiem pracującym w ramach sieci Twoje Centrum Nieruchomości. Moją misją jest zaspokojenie potrzeb Klientów oraz służenie pomocą  w realizacji zamierzeń, związanych z obrotem nieruchomościami. Łączę pasję, zaangażowanie i profesjonalizm. Mojej pracy przyświeca jeden cel – chcę być najlepszy, a miarą tego jest satysfakcja moich Klientów.

Każda transakcja na rynku nieruchomości wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz trudną sztuką pogodzenia interesów stron przeprowadzających transakcję. Dla sprzedających ważna jest satysfakcja z uzyskanej ceny, dla właścicieli wynajmowanych nieruchomości - pewność, że trafiła ona w dobre ręce, a dla osób kupujących i wynajmujących nieruchomości – satysfakcja z dokonanego wyboru, bo od tego zależy ich jakość życia przez następne lata. Mając tego świadomość, dokładam wszelkich starań, aby każdy mój Klient był zadowolony ze współpracy ze mną.

Specjalizacja placówki

Specjalizacja sprzedaż: Mieszkania, Domy, Lokale, Obiekty, Działki

Specjalizacja wynajem: Mieszkania, Domy, Lokale, ObiektyObszar działania

Powiat/Miasto: Zielona Góra
Gmina/Dzielnica: -
 
Powiat/Miasto: zielonogórski
Gmina/Dzielnica: -